LOGOWANIE
 
Login:
 
Hasło:
 
 

Przypomnij hasło
 Zarejestruj się
SZYBKI KONTAKT
tel. 33 879-74-10
biuro@stryszow.eu

Regulamin

$1
Usługodawcą w sklepie internetowym www.stryszow.com.pl  jest firma Piekarnia Stryszów Jadwiga Kolasa z siedzibą Stryszowie 127 3, 34-146 Stryszów,  NIP: 551-000-22-71.


$2
Kontakt ze sklepem możliwy jest poprzez adres email biuro@stryszow.eu , formularz kontaktowy na stronie lub telefoniczny 33 879-74-10


$3
Przedmiotem świadczenia usług  jest umowa kupna-sprzedaży.


$4
Informacje handlowe zamieszczone na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC, lecz są zaproszeniem do składania ofert.


$5
Koszt wydania i odebrania rzeczy ponosi Klient.


$6
Warunkiem technicznym wymaganym do korzystania z usług jest dostęp przez Usługobiorcę do komputera, przeglądarki internetowej oraz dostępu do internetu.


$7
Konsument w ciągu 10 dni może odstąpić od umowy licząc od dnia wydania rzeczy.


$8
Procedura gwarancyjna zawarta jest w karcie gwarancyjnej producenta. Jeżeli taka nie istnieje w trybie niezgodności towaru z umową klientowi przysługuje 2 lata na reklamowanie zakupionego towaru. Miejscem składania reklamacji jest siedziba firmy wymieniona w $1.


$9
Warunkiem zawarcia umowy jest przesłanie przez Oferenta oferty kupna towarów za pomocą formularza na stronie sklepu, e-maila lub telefonu i jej przyjęcie przez sklep internetowy.


$10
Klient jest zobowiązany do zapłaty ceny w momencie odbioru towaru lub w formie przedpłaty na konto bankowe sklepu.


$11
Cena jest wiążąca obie strony w momencie złożenia zamówienia. Cena produktu nie zawiera kosztów przesyłki. Termin realizacji zamówienia wynosi 2 dni, nie dłużej jednak niż dni 30.


$13
Usługodawca ( sklep ) zastrzega, że może nie przyjąć oferty kupna bez podania przyczyn.


$14
Dane osobowe są chronione i przetwarzane w celu i w zakresie określonym w Ustawie z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych” (Dz.U. Nr 133 poz. 883)


$15
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się przepisy KC i innych ustaw.

Platforma B2B obsługiwana przez system inKontrahent - www.inkontrahent.pl
Wymienione w sklepie nazwy, znaki firmowe i znaki towarowe są wyłączną własnością ich właścicieli i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.